trešdiena, 2014. gada 2. jūlijs

Sasniegts galapunkts!

Nu tad nu tā.
Vakar ap pulksten 2 pēc NY laika ielaidāmies JFK lidostā. Mūs sagaidīja Krista (Kikī), kas pagaidām arī ir mūsu audžu ģimenes daļa. :D Mazliet sanāca stresiņš gan mums, gan viņai, jo ja nu gadījumā kkas notiek, tad mums nav telefona numuri paņemti, lai piezvanītu. :D Bet nu viss veiksmīgi.
Pēc lidostas laidām uz Long Island, kur dzīvo Kikī. Skaista, mierīga vieta + vēl laiks ārā vienkārši sautē. Beidzot esmu nokļuvusi vasarā. :) Piedodies, latvieši, ka jums tas jālasa. :D

Vakarā pie mums ciemos atnāca Kristas draudzene Olivia, tik pat jautra kā mēs, tā kā kopīgu valodu atradām. Tad visi kopistiski aizbraucām pēc kaut kā līdzīga saldējumam - Italian creme. Varējām kaut visus nogaršot, izvēlējos Rainbow cookie. Bija riktīgi salds un garšīgs, protams. Satikām vēl vienu draudzeni Merisu, kas mums pievienojās vakara pasēdēšanai un pastaigai, gar līci. Patiesībā sajūtas kā filmā.

Tagad ir 9:20 un ārā ir nenormāli karsti. Kikī aizbrauca pēc beigels un vakar meitenes nesaprata, kā mēs varam nezināt, kas ir beigels. Jautāja vai zinām Billy Joel, un kā mēs varam to zināt, bet nezināt, kas ir beigels. Tad nu tagad gaidām, kad atgriezīsies Krista, lai beidzot uzzinātu, kas ir beigels.

Bilžu šajā periodā ir maz, jo mēs esam pārāk excited, lai visu bildētu!
Ir tik viens selfijs pie mājas baiseina šorītā.

Tiekamies!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru