svētdiena, 2013. gada 10. marts

Bet man beidzās brīvlaiks

Atkal viena nedēļa ir pagājusi un arī brīvlaiks ir pagājis.
Pirmdien bijām Vannes.
Trešdienā ar spāņu meitenēm bijām uzspēlēt bowlingu Lanesterā. Izsmējāmies, piekusām un labi pavadījām laiku. Es nelielīšos, ka uzvarēju, jo 83 punkti nav nekāds lielais sasniegums.


Otrdienu pavadījām tepat mūsu pilsētā kopā ar spāņu meitenēm iedzērām kafiju un ar batobus aizlaidām līdz Pen Mané. Vieta interesanta, bet mūsu galvenais mērķis bija izlaist ar kuģīti.

Piektdien atlika laiks arī mācībām, protams, tikai tām, kas ir vieglajā kategorijā. Izbaudīju lietainu dienu bibliotēkā. Vakarā sieviešdienas ballīte, bet jā. Ballītes viņiem patīk, bet sieviešdienu viņi gan nesvin. Iemācījos jaunu spēli, kā jāspēlē, publiski neatklāšu.


Sestdien devāmies uz Port-Louis. Iespējams, ka viena no skaistākajām vietām šajā apvidū. Ārā bija kādi +16 grādi, ja ne vairāk, lieliski laikapstākļi un smaržīgs jūras gaiss. Apskatījām arī Citadele, kas ir jūras, navigācijas un kara muzejs. Tikām iekšā arī aizsargmūrī, kurā ir super laba akustika. Iedziedājām.


Vakarā atkal balle, sekoja dejas dzīvokļos, arī klubos. Un vispār es vienā esmu kā VIP, jo redz apsargs zina, kā pret mūziķiem jāizturas. Baigais draugs man.
Rīt franču valodā mutiskā ieskaite, būs labi. Rītā vēl jāpaspēj samācīties. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru